Zapisy SP158 im. prof. Juliana Aleksandrowicza

Zapisy na warsztaty z robotyki na nowy rok szkolny 2016/2017.

Warsztaty w szkole 158 nabór do grup.

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI planowane we WTORKI po lekcjach.

Przewidujemy utworzenie grupy początkowej i zaawansowanej dla dzieci z klas 1-3 oraz w przypadku zainteresowania dla klas starszych.

Dodatkowo dla tych którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach we wtorki proponujemy popołudniowe zajęcia w szkole nr 40 przy ul. Pszczelnej:

Zajęcia w poniedziałki:

16:30 – 18:00 oraz 18:00 – 19:30

Zapisy prowadzimy do 23 września. Start zajęć planujemy na pierwszy tydzień października.

Oprócz tego rozpoczynamy kurs sobotni warsztatów z robotyki:

1.10 zapraszamy starszych (klasy 4-6) a 8.10 zapraszamy młodszych (klasy 1-3). Więcej informacji w WYDARZENIACH

Zainteresowanych prosimy o kontakt przez formularz dostępny w zakładce „kontakt”, mail bądź telefonicznie.

ZAPRASZAMY.

Wpis został opublikowany w Aktualności, Zapisy z tagami , , . Do nagłówka: permalink.