Zapisy SP158 im. prof. Juliana Aleksandrowicza

Zapisy na warsztaty z robotyki na nowy rok szkolny 2016/2017. Warsztaty w szkole 158 nabór do grup. ZAJĘCIA Z ROBOTYKI planowane we WTORKI po lekcjach. Przewidujemy utworzenie grupy początkowej i zaawansowanej dla dzieci z klas 1-3 oraz w przypadku zainteresowania dla klas starszych. Dodatkowo dla tych którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach we wtorki proponujemy popołudniowe zajęcia w szkole nr 40 przy ul. Pszczelnej: Zajęcia w poniedziałki: 16:30 - 18:00 oraz 18:00 - 19:30 Zapisy prowadzimy do 23 września. Start zajęć planujemy na pierwszy tydzień października. Oprócz tego rozpoczynamy kurs sobotni warsztatów z robotyki: 1.10 zapraszamy starszych (klasy 4-6) a 8.10 zapraszamy młodszych (klasy 1-3). Więcej informacji w WYDARZENIACH Zainteresowanych prosimy o kontakt przez formularz dostępny w zakładce "kontakt", mail bądź telefonicznie. ZAPRASZAMY.
Wpis został opublikowany w Aktualności, Zapisy z tagami , , . Do nagłówka: permalink.