Cennik

Warsztaty Szkolne:

Dla zajęć pozalekcyjnych odbywających się na terenie danej szkoły dla dzieci z tej szkoły posiadamy jeden cennik, który funkcjonuje praktycznie w każdej naszej placówce. Możliwe są odstępstwa np. powodowane wysokimi kosztami wynajmu sali w danej placówce lub np. bardzo małą grupą zajęciową czy bardzo dużym kosztem związanym z dojazdem do placówki. Jeśli chcesz dokładnie poznać ceny w konkretnej szkole zadzwoń i zapytaj.

15 zajęć w semestrze Płatność semestralna
(cała kwota z góry)
Płatność ratalna:
4 raty w każdym semestrze
45* lub 60 min zajęć 330 zł 22 zł /1 zaj. 4 x 90 zł 24 zł/ 1 zaj.
30 zajęć w roku szkolnym Płatność Roczna:  
45* lub 60 min zajęć 600 zł 20 zł/ 1 zaj.

*tylko w uzasadnionych przypadkach, najczęściej klasa 1, małe grupy lub potrzeba dopasowania do innych zajęć dodatkowych.

Warsztaty zorganizowane:

Warsztaty dla Klubów Kultury, Szkół, Przedszkoli, Sal zabaw i przeróżnych instytucji i miejsc, które chciały by nas zaprosić. Miejsca, gdzie przyjeżdżamy do zorganizowanej przez “zapraszającego” grupy uczestników.

Przy ustalaniu ceny za warsztaty zwracamy uwagę na kilka czynników:

  • liczba grup,
  • liczebność grup
  • czas warsztatów,
  • miejsce,
  • indywidualne wymagania.

DLATEGO TEŻ DLA KAŻDEGO KLIENTA PRZYGOTOWUJEMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ. ZADZWOŃ DO NAS, BĄDŹ NAPISZ, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ, OMÓWIMY SZCZEGÓŁY I PRZEDSTAWIMY OFERTĘ.

Ceny za 60-minutowe zajęcia zorganizowane najczęściej wyliczamy dla całej grupy, ale po przeliczeniu na 1 uczestnika zwykle mieszczą się  pomiędzy:

20 zł a 25 zł

Urodziny:

Na terenie Krakowa i okolic – 1 godzina warsztatów u Was w domu lub w wynajętej przez Was salce – 300 zł za grupę do 10 osób.

Każde kolejne pół godziny 50 zł.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Projekty i eventy

Zarówno projekty jak i obsługa stanowisk z robotami podczas eventów jest objęta indywidualną wyceną. Nie sposób byłoby tu podać jedną cenę ze względu na różne dodatkowe czynniki. Najlepiej skontaktować się z nami i przedstawić potrzeby, my przygotujemy ofertę.