• To event minęło.

Ferie zimowe z robotyką.

Styczeń 14 @ 07:45 - Styczeń 18 @ 16:00

Niby dopiero listopad … ale to oznacza, że ferie zimowe  również coraz bliżej… Mamy więc dla Was propozycję ich spędzenia…

Ferie zimowe z robotyką w Krakowie

Planujemy tylko jeden turnus: Od 14 do 18 stycznia podczas ferii zimowych w jednej ze szkół w Krakowie – Ruczaju (Szkoła Podstawowa nr 158, ul. Strąkowa).

Zapewniamy ekstra zabawę na półkolonii z robotyką i programowaniem.

Oprócz znanych i lubianych zajęć z robotyki, w trakcie turnusu wprowadzimy dzieci w świat programu Scratch, przy pomocy którego stworzymy indywidualne gry 2D.

Pojawią się także wyzwania techniczne w wolnych chwilach kiedy nie będziemy projektować z klocków lub programować kolejnych maszyn i robotów zajmiemy się projektami manualnymi, np. wykonamy zegar, katapultę lub unikatowy brelok na klucze.

Co ważne oprócz zabaw i wyzwań grupowych, zajęcia warsztatowe w przeprowadzamy w taki sposób, żeby każdy miał okazję pracować sam, w odróżnieniu do zajęć szkolnych. Dzięki temu na półkolonii, każdy ma bardzo dużo czasu na realizację własnych pomysłów, a pod okiem instruktora może przeznaczyć na swoje projekty tyle czasu ile tylko zapragnie:)

Jeśli będzie ładna “bezsmogowa” pogoda przewidujemy także zabawy na świeżym powietrzu.

To i wiele wiele innych atrakcji tylko u nas! Zaplanuj ferie zimowe z robotyką i programowaniem już teraz!

Rekrutację prowadzimy do dwóch grup wiekowych (grupy maks. 10 osobowe):
7-8 lat czyli klasy 1-2 w oparciu o zestawy WEDO 2.0
9-12 lat czyli klasy 3-6 wykorzystujące zestawy MINDSTORMS EV3

Koszt przy zapisie do końca listopada:

490 zł.

Cena standardowa:
550 zł + zniżka 10% przy zapisie dwóch uczestników.

Liczba miejsc ograniczona, a liczy się kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy do zgłoszeń:

mail: warsztaty@roboteka.edu.pl lub formularz z zakładki kontakt:

Więcej o naszych półkoloniach: KLiKNIJ

Start: