• To event minęło.

Wakacyjna półkolonia z robotyką i nie tylko!

Czerwiec 24 @ 08:00 - Czerwiec 28 @ 16:00

490zł

Jak co roku zapraszamy na najlepsze półkolonie z robotami! Jeśli lubicie budować z klocków, jeśli lubicie technikę lub po prostu chcecie się dobrze bawić …
zapraszamy na wakacyjną półkolonie z robotyki, gdzie przy robotach i nie tylko, spędzicie kreatywny tydzień.

Już od kilku lat wyróżnia nas:

– na półkolonii każdy uczestnik pracuje samodzielnie – zestaw klocków i komputer dla KAŻDEGO uczestnika. Oczywiście nie zapominamy o integracji grupowej, ale tą realizujemy nie przez budowanie w parach, ale wspólne zabawy i zadania „około-techniczne” w sali oraz sportowe wyzwania na świeżym powietrzu.

– niewielkie grupy: z założenia do 10 osób pozwalają na kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście instruktorów i wychowawców do każdego uczestnika półkolonii.

– kadra na co dzień pracująca z dziećmi – nie zatrudniamy osób, które “chcą spróbować” swoich sił jako wychowawcy. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi osobami, którzy zapewnią dzieciom kreatywny oraz bezpieczny czas.

– dzieci mają zapewnione wyżywienie: drugie śniadanie oraz obiad z podwieczorkiem.

– po półkolonii zapewniamy dostęp wyłącznie rodzicom do zdjęć i filmów z półkolonii

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:

8:00 – 8.30 – Przyprowadzanie dzieci na warsztaty (gry i zabawy grupowe i indywidualne, gry planszowe, klocki itp.)

8.30 – 8:45 – Drugie śniadanie (drożdżówki, bułki, jogurt itp.)

8:45 – 11.45 – Zajęcia warsztatowe – Budowanie robotów, ale także zadania techniczne, indywidualne i grupie, np. budowanie katapult z proponowanych materiałów (projekty DIY)

12.00 – 13.00 – Przerwa obiadowa oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu bądź w sali – po obiedzie trochę ruchu nie zaszkodzi:)

13.00 – 15.00 – Zajęcia warsztatowe – drugi blok zajęć. Kończenie i zaczynanie nowych projektów. Blok z programowaniem.

15.00 – 16.00 – Odbiór uczestników przez opiekunów (gry i zabawy grupowe i indywidualne, gry planszowe, klocki itp.)

Dzieci można przyprowadzać od godziny 8:00, a mogą pozostać pod naszą opieką do godziny 16.00.*

*W razie potrzeby istnieje możliwość odebrania do 16:45 (Koszt to 10 zł za każdy dzień).

Koszt:

Przy zapisie do końca maja i wpłacie zaliczki (100 zł) do 7 dni od zgłoszenia.
Cena standardowa:
zniżka 10% dla rodzeństwa.

PROMOCJA: Jeśli polecisz nas koledze lub koleżance – nie uczestniczącej wcześniej w naszych półkoloniach obydwoje otrzymacie zniżkę po 50 zł przy zapisie!

Prowadzimy zapisy do dwóch grup: Wedo 2 oraz Mindstorms EV3 – full (edu + home).

Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 158 – Kraków ul. Strąkowa 3A
Tylko 2 turnusy: 24.06 – 28.06.2019 oraz 26.08 – 30.08.2019