Nowy rok szkolny 2018/2019

Witamy wszystkich Robomaniaków! Tych małych i tych dużych.
Zaczynamy kolejny rok szkolny, który liczymy że będzie wypełniony nie tylko pracą i nauką, ale także dobrą zabawą:)

Zapraszamy na nasze zajęcia z robotyki. Zostajemy w naszych dotychczasowych miejscach! Więc jeśli chcecie kontynuować zajęcia lub zacząć przygodę z lego-robotyką skontaktujcie się z nami. Najprościej przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie.

Sukcesywnie układamy grafiki oraz rezerwujemy sale na nasze warsztaty. Większość grup powinna wystartować na przełomie września i października.

Mamy też nową propozycję zajęć w weekendy. Scratch weekendowo. Będziemy na nich tworzyć gra 2D. Propozycja powinna przypaść do gustu szczególnie tym, którzy wolą kreować “nowe światy” na ekranie komputera. Więcej informacji w zakładce oferta-scratch.

Wpis został opublikowany w Aktualności, Warsztaty, Zapisy z tagami , , , , . Do nagłówka: permalink.