Zimowa półkolonia: 14.10 – 18.01

Niby dopiero listopad … ale już teraz mamy dla Was propozycję półkolonii zimowej

Planujemy tylko jeden turnus: Od 14 do 18 stycznia w jednej ze szkół w Krakowie – Ruczaju.

Wyśmienitą zabawa z robotyką i programowaniem. Oprócz zajęć z robotyki w oparciu o zestawy edukacyjne lego, w trakcie turnusu wprowadzimy dzieci w świat programu Scratch, przy pomocy którego stworzymy indywidualne gry 2D. Pojawią się także wyzwania techniczne w wolnych chwilach kiedy nie będziemy projektować z klocków lub programować kolejnych maszyn i robotów zajmiemy się projektami manualnymi, np. wykonamy zegar, katapultę lub unikatowy brelok na klucze.

Co ważne oprócz zabaw i wyzwań grupowych, zajęcia warsztatowe w przeprowadzamy w taki sposób, żeby każdy miał okazję pracować sam, w odróżnieniu do zajęć szkolnych. Dzięki temu na półkolonii, każdy ma bardzo dużo czasu na realizację własnych pomysłów, a pod okiem instruktora może przeznaczyć na swoje projekty tyle czasu ile tylko zapragnie:)

Jeśli będzie ładna “bezsmogowa” pogoda przewidujemy także zabawy na świeżym powietrzu.

To i wiele wiele innych atrakcji tylko u nas!
ZAPRASZAMY już teraz.

Przewidujemy dwie grupy wiekowe, około 10 osobowe:
7-8 lat czyli klasy 1-2 w oparciu o zestawy WEDO 2.0
9-12 lat czyli klasy 3-6 wykorzystujące zestawy MINDSTORMS EV3

Koszt :”first minute” przy zapisie do końca listopada
– 490 zł.
Cena standardowa:
550 zł + zniżka 10% przy zapisie dwóch uczestników.

Liczba miejsc ograniczona, a liczy się kolejność zgłoszeń!

Wpis został opublikowany w Bez kategorii. Do nagłówka: permalink.